Львівська міськрада звільнила від сплати податків приватні сиротинці

СуспільствоН.Т., 4 жовтня 20162770

Львівська міська рада звільнила від сплати податків приватні заклади, які опікуються дітьми-сиротами. Це передбачено програмою підтримки таких закладів, за яку під час сесії 4 жовтня проголосували 51 депутат.

«Цією програмою передбачено, що заклади, які здійснюють опіку та піклування над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, незалежно від форми власності та джерел фінансування, у подальшому звільняються від сплати: податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; земельного податку», – йдеться у тексті ухвали міськради.

Окрім того цим закладам відшкодовуватимуть половину вартості комунальних послуг.

Такі ж пільги надаються аналогічним закладам комунальної та державної форми власності, однак тепер ЛМР вирішила надати пільги ще п'ятьом закладам приватної форми власності.

Йдеться про родинний дім «Покрова» (вул. Дорога Кривчицька, 19), дитячий будинок «Благодать» (вул. Папарівка, 1), Соціальний центр Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (вул. Равська, 6), кризовий центр «Діти Вулиці» (вул. К. Левицького, 111) та Львівський центр піклування про дітей (вул. Жовківська, 2-а).

Водночас, за даними Львівської міськради, на вересень 2016 року у місті є більше 569 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук