Львівська мисткиня Оля Кравченко запрошує в «Садок едемський коло хати»

У галереї «ІконАрт» жінка виставила левкасні роботи

Головні новини Львова 13.05Оксана Сенишин, 13 травня 2016, 12:02 442 0
дивіться також

На виставці львів’янки Олі Кравченко навіть чути співи птахів. Тема Едемського саду зродилася в мисткині тоді, коли придбали з чоловіком хатинку-мрію на Бродівщині. Там і відкрила собі маленькі радощі життя: у кожній травичці, у кожній тваринці. Тепер ці сюжети відображає на левкасній дошці.

Нещодавно біля тієї хатинки-щастя Оля влаштувала собі незвичне весілля з відкритим шатром. І ця мить – теж у її роботах, на диптиху з Адамом та Євою. А поруч ― змій. Однак на левкасі насправді сучасність, яка лише перегукується з іконописом.

«До прикладу, диптих «Наречені», де Адам та Єва – це перегукування з нашим весіллям. А змія ми напередодні одруження, коли порядкували в саду, знайшли. Це був дуже-дуже великий вуж. Я ще таких великих не бачила. Тому і намалювала його», ― пояснила Оля Кравченко.

Олю, дитину міста, так надихає недоторкана природа, що свій Едем вона намалювала лише за два місяці. І її рай – у кожній дрібничці, навіть в горнятку чаю: «Я сиділа за столом, їла-пила.. А на столі стояло моє жовте горнятко, з якого я пила чай. А коли я в нього заглянула ― там така краса! Відбилася в чаї черешня, що над столом росте, а її гілки створювали цікаве плетиво у цьому горнятку».

Насолодитися Едемом мисткині можна у галереї «ІконАрт» до першої червневої неділі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук