Львівська «Муніципальна дружина» пересіла на електромобілі

За оренду п’яти Renault Fluence ЛКП щомісяця сплачує ₴26 тис.

СуспільствоО.Г., 28 березня 20161
Львівська «Муніципальна дружина» пересіла на електромобілі
фото МД
Працівники ЛКП «Муніципальна дружина» позують на тлі своїх електромобілів

Львівське комунальне підприємство «Муніципальна дружина» відмовилося від звичайних автомобілів і орендує п’ять електрокарів Renault Fluence. Їх використовують для охорони, оперативного  реагування на виклики, супроводу масових заходів та зустрічі гостей.

Як розповів ZAXID.NET керівник ЛКП Юрій Діль, вартість оренди одного такого автомобіля становить 5,2 тис. грн щомісяця. «Автомобілі взяли в оренди у фірми «Шутер.Уа». Компанія взяла на себе витрати зі страхування автомобіля. І «цивілку», і поліс КАСКО оплачує вона. Також фірма двічі на рік проводить заміну гуми власним коштом», - розповів він.

За даними сайту «Наші гроші. Львів» п’ять електромобілів орендують ще з вересня 2015 року.

За словами керівника ЛКП «Муніципальна дружина» Юрія Діля, використання електромобілів значно економить кошти підприємства, оскільки не потрібні паливо та заміна мастил. «Електроенергії на 100 км потрібно приблизно на 20 гривень. Це навіть не літр бензину. Ми також намагаємося заряджати батареї вночі, коли електроенергія коштує дешевше. На одному заряді машина може проїхати від 90 до 120 км. Цього для міста достатньо», - каже Юрій Діль.

В ЛКП також розглядають можливість збільшення кількості електроавтомобілів та перехід на Nissan Leaf, які на одному заряді можуть проїхати більше.  

Згідно з ЄДР, власниками «Шутер.Уа» є Костянтин Євтушенко та компанія «Ретухс Холдінг» («Retoohs Holding LLP», Лондон), кінцевим бенефіціаром якого вказано Хідаяат Хуссейн Етварі (Республіка Маврикій).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук