Львівська облрада не без проблем затвердила склад комісії по «Галсільлісу»

9 серпня 201114431

Львівська обласна рада на позачерговій сесії 9 серпня затвердила персональний склад комісії з вивчення роботи обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Таким чином депутати внесли зміни у своє ж рішення від 5 липня 2011 року, яким комісію було створено, але не затверджено її персональний склад. Комісія проводила свої засідання зі складом, який не було належним чином проголосовано на сесії.

Згідно із рішенням 9 серпня, головою комісії затверджено першого заступника голови Львівської обласної ради Петра Колодія (ВО «Свобода»). Також до складу комісії увійшли: Микола Кадикало («Фронт Змін»), Михайло Блавацький (ВО «Свобода), Ярослав Качмарик (ВО «Свобода»), Олександр Ганущин (НРУ), Володимир Тістик (ВО «Свобода»), Осип Магур (ВО «Свобода»), Олег Баран (Партія регіонів), Роман Дудич (ПППУ), Ігор Ярема (Народна партія), Петро Федашко (Сильна Україна), Іван Горон (УДАР), Василь Пазиняк (позафракційний), Тарас Колтик («Наша Україна»), Орест Мандюк («Фронт Змін»), Всеволод Білас (УНП) та Роман Швед (КУН).

Зазначимо, що саме цьому питанню було присвячено найбільше часу під час позачергової сесії Львівської обласної ради. Воно викликало значні дискусії, оскільки низка депутатів висловила свою незгоду із переважанням у запропонованому складі комісії депутатів від ВО «Свобода», хоча рішенням від 5 липня передбачався принцип «одна фракція – один член комісії».

Як наслідок, голосування щодо прийняття проекту рішення за основу було провалено, як і голосування за персональний склад. Згодом у сесійному засіданні було оголошено перерву на 10 хв, в ході якої депутати проводили переговори, після чого вказаний вище персональний склад підтримало 65 депутатів. Повернення до розгляду питання після провалу голосування проекту рішення за основу головою Львівської обласної ради Олегом Панькевичем обґрунтовано не було.

Зазначимо також, що у виступі під час обговорення депутат від ВО «Свобода» Михайло Блавацький вказав на те, що члени комісії змушені будуть щодня проходити від 10 до 20 км лісом, а також запевнив, що за попередній час роботи комісії він уже отримав достатньо документів для того, щоб відкрити 10 кримінальних справ.

Як інформував ZAXID.NET, 9 серпня Львівська обласна рада затвердила також персональний склад тимчасової контрольної комісії з розв’язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків та сприяння дотриманню житлового законодавства суб’єктам підприємництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук