Львівська облрада оголосила конкурс на посаду директора «Галсільлісу»

Христина Нога, 20 грудня 201112510
Львівська облрада оголосила конкурс на посаду директора «Галсільлісу»
фото ZAXID.NET
Львівська обласна рада

Нового генерального директора підприємства Львівської обласної ради ЛГП «Галсільліс» обиратимуть на конкурсі. Відповідне рішення ухвалила Львівська обласна рада 20 грудня.

Серед основних вимог до кандидатів – вища спеціалізована лісотехнічна освіта та перебування на керівних посадах у лісовій галузі не менше 5 років. Також цим рішенням затверджено персональний склад конкурсної комісії. Голова комісії Микола Кадикало, члени - Тарас Вервега, Ірина Сех, Ярослав Качмарик, Степан Кубів, Микола Бандра, Михайло Блаватський, Богдан Гагалюк, Іван Горон. Однак голову комісії обиратимуть на сесії облради.

Нагадаємо, 18 жовтня 2011 року Львівська обласна рада звільнила з посади головного директора комунального спеціалізованого підприємства «Галсільліс» Павла Котика.

Напередодні чинний ще директор підприємства «Галсільліс» заявив, що підприємство хочуть приватизувати. Крім того, він додав, що перший заступник голови Львівської обласної ради, «свободівець» Петро Колодій чинить на нього тиск, вимагаючи написати заяву на звільнення без жодних пояснень про причини таких дій.

Водночас у ЗМІ з’явилась стаття про те, що начебто Петро Колодій за «гонорар» у 2 млн доларів мав допомогти іноземному інвестору отримати частину лісових угідь «Галсільлісу». У статті згадується пані М.Хюез, про яку, запевняє Павло Котик, він вперше чує.  Гендиректор підприємства запевнив, що юристи працюють над публікацією і також подадуть до правоохоронних органів відповідні звернення.

Окрім цього, звільнений генеральний директор комунального підприємства «Галсільліс» Павло Котик оскаржив рішення сесії Львівської облради, згідно з яким його було усунено з посади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук