Львівська облрада перевірила стан доріг у трьох районах області

Учора, 12 червня, відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради, під час якого депутати обстежили стан доріг у Дрогобицькому, Городоцькому та Стрийському районах області.

Як зауважено в повідомленні відділу інформації та зв’язків із громадськістю ЛОР, попри те, що ці райони отримують однакове фінансування на ремонт доріг, депутати відзначили разючу різницю у cтані шляхового полотна.

Як з’ясувалось, на Дрогобиччині не виконано робіт з покосу трав на узбіччях та не проводиться поточний ремонт доріг. На території Городоцького району узбіччя доріг обкошені, ям практично немає, поточний ремонт доріг здійснюється відрізками. У Стрийському ж районі ситуація дещо гірша, ніж в Городоцькому районі, але значно краща, ніж у Дрогобицькому.

Щодо самого дорожнього полотна, то, як зауважив голова постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради Михайло Задорожний, у Дрогобицькому районі, на дорозі Дрогобич – Львів (через село Волоща), катастрофічний стан дорожнього полотна, адже впродовж років не здійснювали навіть поточного ремонту.

Нагадаємо, що Львівська облрада вже на початку року (у березні) прийняла Програму фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, на 2014 рік, підписано відповідне розпорядження голови ЛОДА. Можна розпочинати фінансування.

Як повідомив керівник «Львівського облавтодору» Віктор Багрій, на початку липня завершать усі тендерні процедури, і тоді підрядники розпочнуть ремонтні роботи на дорогах.

У повідомленні зазначено, що депутати вирішили в серпні знову повернутися до цього питання і з’ясувати, чи насправді розпочали ремонтні роботи на об’єктах. Окрім того, члени комісії наступного тижня проведуть обстеження автошляхів інших районів області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук