Львівська облрада подала в суд на Російський культурний центр

Через відмову добровільно покинути комунальні приміщення громадські організації виселятимуть примусово

СуспільствоНазарій Тузяк, 18 листопада 201611283
Львівська облрада подала в суд на Російський культурний центр
фото Serg Bobra

Львівська облрада подала судовий позов про примусове виселення Російського культурного центру з приміщення на вул. Короленка, 1а. Про це повідомила прес-служба ЛОР з посиланням на заступника голови облради Володимира Гірняка.

У позовній заяві юристи ЛОР вимагають «усунути перешкоди у користуванні власністю шляхом виселення Львівської міської громадської організації Російське товариство ім. О. Пушкіна із займаних житлових приміщень».

«Подали до суду. Оскільки добровільно покинути приміщення орендарі з Короленка, 1а наміру не мають. Іншого ми і не чекали. Нагадаю, що паралельно проходить підготовка до конкурсу на це приміщення серед організацій, пов’язаних із АТО. Так що процес триває», – заявив заступник голови ЛОР Володимир Гірняк.

Зазначимо, що рішення виселити Російський культурний центр із комунальних приміщень облради депутати ЛОР прийняли під час сесії 25 жовтня. Тоді ж депутати визначили, що приміщення на вул. Короленка, 1а повернуть у власність комунальної установи «Нерухомість і майно», відремонтують і після цього здадуть в оренду організаціям, які здійснюють діяльність, пов'язану з АТО.

Після цього ЛОР вимагала у Російського культурного центру звільнити комунальні приміщення до 14 листопада, оскільки цього не зробили, юристи облради подали позов про примусове виселення.

Водночас заступник голови ЛОР Володимир Гірняк заявив, що звернеться і до СБУ, оскільки під час огляду приміщень на Короленка, 1а депутати виявили примірники газети «Русский вестник» з антиукраїнськими пропагандистськими матеріалами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук