Львівська облрада призначила нових директорів комунальних бібліотек

Нових керівників бібліотек вибрали на конкурсах

СуспільствоНазарій Тузяк, 27 грудня 20163280

Львівська обласна рада під час сесії 27 грудня призначила трьох директорів комунальних бібліотек, яких обрали за підсумками конкурсів. При цьому у всіх трьох випадках на конкурсах не було конкуренції – заявки на кожен із них подавав лише один кандидат (у двох випадках це були діючі директори).

За призначення 41-річної Тетяни Пилипець директором Львівської обласної державної бібліотеки для юнацтвай (просп. Шевченка, 13) проголосвалу 46 депутатів. За словами керівника Управління майном спільної власності Миколи Бандри ЛОР, за вибір Тетяни Пилипець проголосувало 5 із 6 членів конкурсної комісії, яка обирала директора. При цьому Тетяна Пилипець була єдиним учасником конкурсу.

За призначення 61-річної Лариси Лугової директором Львівської обласної бібліотеки для дітей (вул. Винниченка, 1) – 50 депутатів. Вона і сьогодні виконує обов'язки директора цієї бібліотеки і була єдиним кандидатом на цю посаду на конкурсі.

За призначення 64-річного Івана Сварника, який і зараз є директором Львівської універсальної наукової бібліотеки (просп. Шевченка, 13), проголосувало 54 депутатів. Іван Сварник також був єдиним кандидатом на конкурсі, він і досі був директором цієї бібліотеки.

З усіма директорами Управління майном спільної власності ЛОР укладе контракти на 5 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук