Львівська облрада просить в уряду понад 2,5 млн грн на реставрацію Жовківського замку

Львівська обласна рада звернулася до Кабміну, зокрема до віце-прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, з проханням співфінансувати транскордонний проект з реставрації Жовківського замку. Ідеться про 2,6 млн грн, які просять передбачити в бюджеті 2015 року для Міністерства культури – як установи, якій безпосередньо підпорядковується Жовківський заповідник.

Цьогоріч до обласної ради заявку на співфінансування подав Державний історико-архітектурний заповідник у м. Жовква, який 2013 року виграв та розпочав спільно з польським партнером реалізацію Проекту Євросоюзу «Скарби прикордоння – охорона культурної спадщини» на суму приблизно 4 млн євро. Проект передбачає реставрацію пам’ятки архітектури національного значення Жовківського замку.

Умовами програми передбачено співфінансування від учасників проекту у розмірі не менше 10% від загальної вартості, що для української сторони становить близько 2,6 млн грн. Оскільки замок перебуває в державній власності, ЛОР не може задовольнити вказане клопотання.

Як відомо, Львівська обласна рада запровадила практику співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги, які реалізовуються на території Львівщини. Так, у вересні цього року вже втретє пройшли слухання з вказаного питання за участю зацікавлених інституцій, котрі на даний час реалізовують проекти та потребують співфінансування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук