Перелік пов'язаних із Росією підприємств на Львівщині викладуть у відкритий доступ

Львівська облрада проголосувала за обмеження діяльності фірм, що підконтрольні фізичним або юридичним особам з РФ

ЕкономікаНаталія Шутка, 24 грудня 201940881
Перелік пов'язаних із Росією підприємств на Львівщині викладуть у відкритий доступ
фото ЛОР
Засідання сесії Львівської облради

Львівська облрада прийняла рішення про діяльність на території Львівської області суб'єктів господарювання країни-агресора та інших, що прямо чи опосередковано підконтрольні фізичним чи юридичним особам країни-агресора. За проголосували 63 депутати на сесії у вівторок, 24 грудня.

Своїм рішенням депутати рекомендували підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, що здійснюють господарську діяльність на території Львівської області, припинити в місячний термін господарські взаємовідносини із суб’єктами господарювання Російської Федерації та іншими суб’єктами господарювання, що прямо чи опосередковано підконтрольні фізичним або юридичним особам Російської Федерації.

Депутати рекомендували Львівській ОДА звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням у місячний строк сформувати перелік підприємств і осіб РФ, яких стосується це рішення.

Окрім того, рішення депутатів ЛОР передбачає оприлюднення на офіційних сайтах місцевих державних адміністрацій області, органів ДФС та митної служби переліку підприємств і осіб РФ.

Також ЛОР звернулась до Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування або розширення санкцій до підприємств і осіб РФ згідно зі спеціальним законодавством України про санкції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук