Львівська облрада запустила сервіс електронних петицій

СуспільствоН.Т., 15 червня 20162900
Львівська облрада запустила сервіс електронних петицій

Від сьогодні, 15 червня, Львівська облрада відкрила можливість подавати мешканцям області електронні петиції до депутатів ЛОР. Е-петиції до облради можна реєструвати на тому ж сервісі, що й до міськради Львова.

«Кожен громадянин зможе донести свої ініціативи та пропозиції до органу місцевого самоврядування – Львівської обласної ради. На офіційному веб-сайті обласної ради можна зареєструвати петицію і у випадку отримання 1000 підписів впродовж 90 днів, ініціативи громади будуть розглянуті профільними комісіями Львівської обласної ради», – повідомила прес-служба облради.

Для того, аби створити петицію або проголосувати за неї, на сайті потрібно зареєструватися, вказавши ім'я, по батькові, адресу проживання та електронну поштову адресу. Автором петиції до Львівської облради може бути особа, яка постійно або тимчасово проживає на території Львівської області.

Розгляд петиції відбуватиметься не пізніше 10 днів від часу збору 1000 підписів. Для цього збиратиметься профільна депутатська комісія, яка готуватиме проект рішення і свої висновки щодо самої петиції. Однак незалежно від рішення депутатської комісії, розгляд петиції виноситиметься на сесію облради.

Нагадаємо, що аналогічний сервіс при Львівській міськраді працює із лютого 2016 року. Після скандалу із накруткою голосів у львівській мерії вирішили змінити правила подачі петицій, запровадивши ідентифікацію користувачів через BankID.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук