Львівська ОДА про вимогу прокуратури: Рахувати гопників абсурдно

Марта Кривецька, 16 травня 201236646
Львівська ОДА про вимогу прокуратури: Рахувати гопників абсурдно
фото insurgent.ru

Головне управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА не змогло виконати вимогу прокуратури Львівської області - надати інформацію про кількість неповнолітніх осіб, що належать до субкультур «гопників», «готів», «скінхедів» тощо.

У надісланій на ім’я начальника головного управління вимозі за підписом заступника прокурора Львівської області А. Палюха вказується, що прокуратура Львівської області проводить «перевірку щодо негативного впливу на молодіжне середовище субкультур». Відтак заступник прокурора запитав інформацію щодо «кількості неповнолітніх осіб (груп, об’єднань), які сповідують субкультуру «гопників», «готів», «скінхедів» тощо»; крім того, заступник прокурора попросив зазначити, «які офіційні заходи проводились цією категорією осіб впродовж 2011-2012 років».

У коментарі для ZAXID.NET начальник головного управління Анатолій Ігнатович повідомив: «Ми такої інформації прокуратурі не надали, написали, що ми такий облік не здійснюємо і не ведемо. Чесно кажучи, ви ж розумієте абсурдність таких звернень… Ми співпрацюємо з зареєстрованими громадськими організаціями, об’єднаннями, ну а субкультури мають право на існування, але вони до нас не зверталися. Управління не веде такого реєстру, і якихось офіційних заходів за їх участі не проводилося».

Щодо причин такого запиту з боку прокуратури області Анатолій Ігнатович висловив припущення, що він зумовлений підготовкою до Євро-2012 – зокрема, бажанням уникнути порушень громадського порядку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук