«Львівська політехніка» готуватиме інженерів для японського заводу «Фуджікура»

Підприємство відкриє у виші навчальну лабораторію та купить електромобіль

ЕкономікаОрися Шиян, 28 липня 201619331
«Львівська політехніка» готуватиме інженерів для японського заводу «Фуджікура»
Виробничий процес на «Фуджукурі»

Підприємство з японськими інвестиціями «Фуджікура», яке працює в селі Підрясне під Львовом, зацікавлене у співпраці з університетом «Львівська політехніка». Йдеться про підготовку висококваліфікованих інженерних кадрів, яких потребує підприємство. Про це інформує прес-служба вишу.

Під час візиту керівництва «Львівської політехніки» на «Фуджікуру» сторони обговорили деталі цієї співпраці. Топ-менеджмент підприємства запропонував розпочати тривалу системну співпрацю з першого кроку — скерувати на підприємство викладача-науковця, який на місці дізнається реальні потреби виробничників. Адже вже тепер «Фуджікурі» потрібні 25 інженерів, а в майбутньому підприємство нарощуватиме обсяги.

Домовлено, що «Фуджікура» відкриє у «Львівській політехніці» навчальну лабораторію. Також підприємство пообіцяло придбати для університету електромобіль, адже у майбутньому тут планують виготовляти електромережі для гібридних авто і електромобілів.

Ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало під час зустрічі з керівництвом «Фуджікури» (фото прес-служби «Львівської політехніки»)

Найтісніше співпрацюватимуть з підприємством інститути політехніки — Інженерної механіки і транспорту, Енергетики і систем керування, Телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, Комп'ютерних технологій, автоматики та метрології, Комп'ютерних наук та інформаційних технологій.

Ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало запевнив, що буде особисто підтримувати співпрацю з фірмою «Фуджікура» і готовий розпочати конкретну роботу найближчими днями.

Зараз на львівській «Фуджікурі» працює близько тисячі робітників та інженерів. Ще півтори тисячі  людей працюватимуть на другій черзі підприємства, яка стане до ладу через кілька місяців. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук