Львівська залізниця спростовує закиди щодо затримки перевезень вугілля

Львівська магістраль категорично спростовує закиди керівника Незалежної профспілки шахтарів Михайла Волинця, що нібито зі складів шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну не вивозять вугілля, оскільки не направляють туди потягів.

У Львівській залізниці запевняють, що «щоденно оперативно і в повному обсязі виконують заявки вантажовідправників на подачу вагонів, навантаження та перевезення вугілля», – йдеться в повідомленні прес-центру залізниці.

Зокрема, за період від першого до 23 грудня поточного року Львівська залізниця забезпечила вантажовідправникам 2671 вагон під навантаження вугіллям, з яких вантажовідправники використали 1860 вагонів. Сьогодні залізничники продовжують безперебійну графікову співпрацю з відправниками та без зауважень перевозять вугілля, зазначено в повідомленні.

Зазначено також, що залізничники часто опиняються в ситуації, коли вантажовідправники завищують кількість замовлених вагонів, а в подальшому не використовують їх, адже не мають достатньої кількості продукції для перевезення. Тому працівники магістралі щоденно проводять роботу з підприємствами, аби раціонально використовувати кожну одиницю рухомого складу.

Нагадаємо, напередодні керівник Незалежної профспілки шахтарів Михайло Волинець заявив, що на складах шахт держпідприємства «Львіввугілля» перебуває 105 тисяч тонн вугілля і туди навіть не подають вагонів, щоб його вивезти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук