Львівське підприємство запропонувало встановити у місті 100 ящиків для збору пластику

Львівське підприємство «Львівторгресурс» готове власним коштом встановити у місті контейнери та вивозити пластик.

Як повідомив Іван Рудницький, директор департаменту з питань поводження з відходами ЛМР, львівська компанія «Львівторгресурс» займається переробкою пластику. Підприємство запропонувало самостійно встановити 80-100 ящиків для збирання пластику.

«У момент, коли Львів більш-менш чистий, нам потрібно звертати увагу на сортування та переробку сміття, зокрема пластику. У Львові ми маємо компанію «Львівторгресурс», яка займається переробкою пластику. Підприємство має хороше виробництво, на якому працює 150 осіб і вони можуть переробляти необмежену кількість пластикових відходів. До пластикових відходів належать не лише пластикові пляшки, а й пакети, упаковки тощо – все можна скидати в один ящик, із якого згодом забирають ці відходи і фірма вже безпосередньо на заводі його сортує. Тому коли є підприємство, яке безпосередньо займається переробкою пластикових відходів, то гріх цим не скористатись», – пояснив Іван Рудницький.

За його словами, у середу компанія «Львівторгресурс» запропонувала встановити 80-100 ящиків самостійно, за власні кошти, і власним транспортом, забирати пластик.

«Завтра під керівництвом заступника міського голови з питань розвитку плануємо провести нараду з головами ОСББ, і якщо вони погодяться на таку пропозицію, то ми передамо фірмі дані керуючих ОСББ для узгодження всіх питань», – розповів Іван Рудницький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук