«Львівське юридичне товариство» звинуватило у корупції низку керівників управління юстиції

СуспільствоАК, 22 лютого 20180

«Львівське юридичне товариство» виступило з відкритим листом на адресу нової очільниці головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванни Смачило. Схвалюючи загалом призначення Іванни Смачило на цю посаду, «Львівське юридичне товариство» закликало її звільнити з посад низку керівників ГТУЮ у Львівській області, заплямованих участю у створенні корупційних схем.

Зважаючи на серйозність звинувачень, ZAXID.NET публікує повний текст звернення «Львівського юридичного товариства».

***

ГО «Львівське юридичне товариство» підтримує діяльність Іванни Смачило на посаді начальника ГТУЮ у Львівській області щодо популяризації реформ Міністерства юстиції України.

Призначення Іванни Смачило у Львівську область, як людини, яка пройшла відкритий конкурс у Мін’юсті, є безумовно позитивним кроком. Адже вакханалія виконуючого обов’язки Романа Мазура – колишнього чиновника із системи, який робив усе, щоб повернути старі схеми і теми, мала бути зупинена.

Разом із цим, громадськість цікавить, окрім гарних фотосесій, ще й конкретні результати роботи львівської юстиції. І вони мають полягати як у чітких кадрових рішеннях, так і у продовженні ініціатив попереднього начальника стосовно ламання корупційних схем у діяльності структурних підрозділів органів юстиції. Йдеться про систему «зборів» із нотаріусів, арбітражних керуючих, державних реєстраторів, накладення та зняття арештів, утилізації алкогольних і тютюнових виробів.

Ми закликаємо Іванну Смачило до прийняття правильних і очікуваних кадрових рішень – внесення подання про звільнення Романа Мазура – колишнього начальника Львівського міського управління юстиції, який не спромігся елементарно здійснити дії щодо ліквідації міського управління юстиції, впорядкувати архів реєстраційних справ у сфері нерухомості міста Львова і не пройшов люстрацію; Андрія Крохмального – колишнього начальника відділу нотаріату, який організовував систему поборів із нотаріусів за результатами перевірок; Оксани Куманської – начальника відділу державної реєстрації, яка зловживала даними державних реєстрів майна, порушувала службову дисципліну; а також ряд одіозних державних виконавців, які здійснювали виконавчі провадження стосовно львівського Євромайдану.

Показником прогресивності нового керівника львівської юстиції стане не кількість лайків у фейсбуку, а конкретні кадрові рішення і управлінські дії.

Вимагаємо вчинити всі можливі заходи по припиненню репресій стосовно ряду керівників відділів структурних підрозділів ГТУЮ у Львівській області, продовження звільнення одіозних чиновників і очищення органів юстиції, проведення чесних і відкритих конкурсів, безперебійної передачі в зону проведення АТО транспортних засобів, забезпечення відкритого розпорядження конфіскованим майном, викорінення «чорних нотаріусів», належного погашення заборгованої заробітної плати та стягнення аліментів, знесення незаконних забудов.

Вважаємо, що до моменту винесення судового рішення щодо поновлення колишнього начальника ГТУЮ у Львівській області Я.Жукровського, діючий очільник юстиції має продовжити позитивні ініціативи і напрацювання, а також запропонувати суспільству власні інноваційні проекти та ефективні рішення, продемонструвати конкретні результати роботи.

Прес-служба ГО «Львівське юридичне товариство»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук