Львівські активісти роздають дітям розмальовки з безпеки дорожнього руху

СуспільствоІ.Р., 21 квітня 20160

У Львові активісти кампанії «Я люблю трамвай» розробили тематичні розмальовки. Спільно з управлінням освіти Львівської міськради до тижня безпеки вони роздаватимуть розмальовки дітям у школах. 

Під час акції понад 7 тис. дітей у садочках та молодших класах отримають розмальовки, в яких дізнаються основні правила безпеки та ввічливості. Також у книжці вміщена інформація для батьків щодо будівництва трамвайної колії на Сихів.

«Незабаром Сиховом курсуватиме трамвай. З одного боку – це полегшить рух для дітей та їхніх батьків, додому чи на прогулянку дістатися буде і швидше, і зручніше. А з іншого – дітям потрібно буде звикати до нових правил руху у мікрорайоні. Ми створили цю розмальовку з картинками, де зображено правила дорожнього руху та правила ввічливості. Важливі речі добре запам'ятовуються саме в грі. А батьки у цій книжечці знайдуть для себе корисну інформацію – коли поїде трамвай, як контролюють рух коштів проекту, чому трамвай безпечніший для екології для мікрорайону», – розповіла координатор кампанії «Я люблю трамвай» Світлана Блінова.

Школярам роздають розмальовки

Розмальовки роздають до тижня безпеки дорожнього руху у школах міста.

«Безпека на дорогах – це обов'язок, який вимагає великої відповідальності від батьків маленьких дітей, вихователів і педагогів закладів освіти, і цим у жодному разі не можна нехтувати. Ми спільно з представниками патрульної поліції Львова реалізовуємо навчання дітей правилам дорожнього руху у вигляді різноманітних ігор. Цього року надрукували розмальовки для діток. Цікаві розмальовки закликають малюнків вивчати правила безпеки руху та ввічливості. Такий підхід до навчання дозволить дітям краще засвоїти матеріал, розширить світогляд, допоможе у засвоєнні знакової системи позначень, допоможе соціалізації дітей у суспільстві», – зазначила завідувачка сектору національного виховання та охорони дитинства управління освіти ЛМР Олена Кондрат.

Нагадаємо, активісти ініціативи «Я люблю трамвай» спільно з ЄБРР розпочали конкурс фото та відео в трамваях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук