Львівські депутати не виділили приміщення для Центру надання адмінпослуг

Сьогодні, 29 січня, на засіданні сесії Львівської міськради депутати не проголосували за питання «Про надання виконавчому комітету Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. К. Левицького, 67». У цьому приміщенні хотіли розмістити адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

Аналогічно депутати не підтримали й рішення щодо надання виконавчому комітету Львівської міськради в оренду нежитлових приміщень на вул. М. Кричевського, 61 (пропонували перенести сюди Міський архів Львова), передає прес-служба ЛМР.

«Обидві ухвали передбачали надання в оренду приміщень для забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг та архівного відділу Львівської міської ради. Нелогічно, щоб структурні підрозділи міської ради шукали для себе приміщення в сторонніх суб’єктів. Дуже шкода, що виникає така ситуація, коли власник не може скористатися своїм майном для власних потреб через відсутність підтримки депутатів», – зазначила начальник управління комунальної власності Інна Свистун.

Нагадаємо, що через Центр надання адміністративних послуг надаються всі послуги виконавчих органів міської ради. Щоденний потік відвідувачів становить близько 300 людей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук