Львівські депутати створили групу «Народний Контроль»

Сьогодні, 29 січня, на сесії Львівської міськради було оголошено про створення депутатської групи «Народний Контроль». До її складу увійшло п’ятеро депутатів міськради, які є членами громадсько-журналістського руху «Народний Контроль»: Валерій Веремчук, Орест Печенко, Андрій Білоус, Сергій Бащук, Андрій Стецьків.

Керівником групи «Народний Контроль» обрано відомого політика та громадського активіста, керівника Народної Самооборони Львівщини Валерія Веремчука, йдеться в повідомленні прес-служба громадсько-журналістського руху «Народний Контроль».

Депутати з новоствореної групи певні, що робота органів державної влади та місцевого самоврядування має бути максимально прозорою і відкритою для впливу громади. Контроль громади за діями державної й місцевої влади, правоохоронними органами, підприємствами державної та комунальної власності є запорукою посилення ефективності їх роботи.

У депутатській групі «Народний Контроль» вважають, що саме громадянське суспільство стає основним ініціатором позитивного тиску на владні, політичні і бізнесові інституції України. І цей тиск громади приведе до оновлення нашого суспільства.

Саме тому метою діяльності групи «Народний Контроль» у Львівській міській раді є максимально широке залучення громади до процесів місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук