Львівські депутати знову голосуватимуть за ділянку під житлове будівництво на Лукашевича

Головні новини за 20.05Зореслава Губарь, 20 травня 2015, 16:18 346 0
дивіться також

У четвер, 21 травня, на сесію Львівської міської ради знову винесуть заветовану ухвалу щодо територію на вулиці Лукашевича, яка зараз є в користуванні садівничо-городнього кооперативу «Червона Калина». На минулому засіданні обранці погодились передати 50 га цієї землі під індивідуальне житлове будівництво. Цю ухвалу мерові також довелося ветувати, аби не порушувати законодавства. 

За словами юристів міськради, житлове будівництво не передбачено у статутній діяльності городнього кооперативу. До ухвали у міськраді мають низку зауважень. Зокрема, про надання земельної ділянки, звернувся голова кооперативу, а не члени.

«Основна причина: на сесію виносилась ухвала про ділянку 50 га і не зрозуміло, кому саме вона буде надана, відсутній список членів кооперативу та низка пакетів, які це супроводжують», - зазначив начальник міського управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Сергій Коровайник.

«Ця ухвала не могла бути винесена на сесію міськради, тому що вона грубо порушує статтю 24 закону України про регулювання містобудівної діяльністю і ми вважаємо, що цілком правомірно було накласти вето міському голові», - додав заступник начальника міського юридичного управління Мирослав Гавриляк.

Окрім того, житлове будівництво на значній частині цієї ділянки просто неможливе, адже поруч - кладовище.

«Якщо проаналізувати цю територію, то треба сказати, що десь 50% ділянки потрапляють у санітарну захисну зону від цвинтаря. Відповідно там обмежується будь-яка діяльність і житлове будівництво зокрема», - розповів начальник відділу містобудівного маркетингу управління архітектури Валерій Хижняк.

На четверговій сесії депутати ж знову голосуватимуть це питання і, ймовірно, подолають вето міського голови. Якщо це трапиться, мер подаватиме до суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук