Львівські художники намалювали фантастичний комікс про Сихів

Автори збирають гроші на друк першого накладу

КультураМар'яна Вербовська, 15 вересня 201712410
Львівські художники намалювали фантастичний комікс про Сихів
Перший тираж коміксів надрукують до кінця осені тиражем 1000 примірників

Двоє львівських художниів намалювали фантастичний комікс про Сихів «Троє проти Зла» на 130 сторінок. Про це йдеться на сайті спільнокошту Biggggideа, де автори коміксу збирають гроші на друк першого видання.

Комікс розповідає історію трьох підлітків, які живуть у спальному мікрорайоні Львова та перемагають Зло у паралельному світі. Головними персонажами стали троє школярів — Ромко, Антон та Орест, кожен з яких отримав специфічну «суперсилу». Авторами коміксу стали Тарас Ярмусь та Ярослав під псевдонімом «Fudjack».

Сторінка майбутнього комікса

«Ми плануємо перекладати історію на інші мови. В основі коміксу лежать українські казки, і міфологія поєднані з популярним жанром, що дозволить як українцям так і іноземцям дізнатись про наш побут і традиції», - зазначають автори коміксу на сторінці спільнокошту.

Трейлер комікса «Троє проти Зла»

Автори проекту планують видати три частини. Першу частину мають надрукувати до кінця осені тиражем 1000 примірників. Для цього їм потрібно зібрати 25 тис. грн, станом на 15 вересня автори зібрали половину суми, лишилося іще 36 днів. Про продаж вже домовились з популярними магазинами коміксів та книгарнями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук