Львівські комунальники попередили про загальноміську дератизацію

Головні Новини за 14 квітняІрина Панчишин, 14 квітня 2015, 14:59 708 0

З 15 квітня до 29 травня у Львові проводитимуть весняну суцільну одномоментну дератизацію. В один день, одночасно її розпочнуть у всіх районах міста. 

У такий спосіб, запевняють комунальники, це дозволить позбутися більшої кількості шкідників. 

Підприємство профілактичної дезінфекції заготувало більше тонни отрути. Вона має токсичну дію на організм мишовидних гризунів. Після неї вони гинуть впродовж трьох-чотирьох днів. Водночас для інших тварин отрутопринада є не шкідлива. 

«В ту отруту входить пшениця, входить олія і входить отрутохімікат. Оскільки пшеницю ані коти, ані собаки не їдять, хвилюватись не варто», — пояснив завідувач складом Олег Яремчишин.

Отрутопринаду розкидатимуть по підвалах, у закинутих будівлях, парках та скверах у Львові, Винниках та Брюховичах. А з середини травня дератизують й приватний сектор.
 
«Ми зараз з ЛКП проводимо суцільну дератизацію, а перед тим проводили в школах, садочках, лікувальних установах. На черзі сквери і парки. Вже є парки, з якими укладені угоди про надання одноразових послуг з дератизації», — пояснив директор обласного комунального підприємства профілактичної дезінфекції Зеновій Хитра.

Керівники підприємств, організацій та установ незалежно від форм власності з питань організації та проведення суцільної дератизації можуть звертатися у районні відділи профілактичної дезінфекції:

- Залізничний район: 292-63-14,

- Галицький район: 271-20-82,

- Франківський район: 238-28-27,

- Личаківський район: 275-90-01,

- Шевченківський район: 252-27-74.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук