Львівські музиканти візьмуть участь в онлайн-фестивалі «Інтерсіті Live. Міжміське сполучення»

У програмі фестивалю заплановані виступи в прямому ефірі виконавців із десяти міст України

Фестиваль має на меті відновити культурні зв'язки між містами в період карантину

Львівські музиканти та діячі культури долучилися до проведення онлайн-фестивалю «Інтерсіті Live. Міжміське сполучення». Подія відбудеться у суботу, 18 квітня у форматі трансляції наживо на YouTube-каналі Hromadske.ua. Початок трансляції о 13:00, а завершиться вона вночі о 01:00.

Організаторами фестивалю виступають мистецькі агенції та об’єднання із 10 міст України: Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра, Рівного, Тернополя, Чернівців, Хмельницького та Вінниці. За їхнім задумом, фестиваль має відновити культурні зв’язки між містами в умовах карантину та обмеження транспортного сполучення та живого спілкування. У програмі фестивалю заплановані живі виступи гуртів та театральні перформанси, інтерв’ю із культурними діячами, трансляція кліпів і презентацій художніх студій, галерей і концертних майданчиків

У Львові співорганізаторами фестивалю виступили культурна агенція «Лінія Втечі» та концертний простір TEATR club. Технічний супровід виступів львівських артистів забезпечить компанія FatSound.

«Ідея виникла в наших київських колег із агенції kontrabass promo. Фестиваль стане віртуальною мандрівкою між містами, це уявний експрес-інтерсіті. Ми акцентуємо увагу на зворотньому зв’язку, чого зараз дуже не вистачає на онлайн-подіях. Можна буде потанцювати перед камерою, випити з музикантами і щось у них запитати. Кошти на оплату трансляції будемо збирати на загальний гаманець для всіх міст. Ми також подали проект серії таких концертів зі Львова для світу на експрес-гранти програми «Фокус на культуру» від Львівської міської ради», – розповіла ZAXID.NET засновниця «Лінії Втечі» Ляна Мицько.

Вона також наголосила, що під час організації трансляції буде дотримано вимог безпеки під час карантину – учасники виступатимуть невеликими групами і дотримуватимуться соціальної дистанції між собою.

Львівськими учасниками фестивалю стануть «нові романтики» з гурту «Паліндром» та BRAT – хіп-хоп проект поета і музиканта Грицька Семенчука. Ще одним учасником зі Львова стане Павло Гудімов, який розповість про кураторство мистецьких проектів під час карантиу та зіграє декілька пісень в акустичному форматі. Ведучими трансляції зі Львова стануть Ляна Мицько та Олег Сусленко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук