Львівські пенсіонери помірялися силами в боулінгу

СпортОлена Кук, 2 листопада 2016, 18:47 462 0

Сьогодні, 2 листопада,працівники львівського центру обслуговування пенсіонерів до Дня соціального працівника зі своїми підопічними позмагалися у новому для літніх людей виді спорту – боулінгу. Шість районних центрів соцзахисту міста склали шість команд по три соцпрацівники та пенсіонери у кожній.

Пенсіонери, у минулому досвідчені технологи, кухарі чи режисери, вперше навчилися тримати кулю для боулінгу. Окрім соціальних працівників цими людьми нікому опікуватись. Тому соцзахисники і придумують для своїх підопічних безліч цікавих занять.

«Такі спортивні змагання ми проводимо вже не вперше, боулінг вже третій раз граємо за останні три роки, колись грали більярд влітку. Ми якомога частіше намагаємось проводити для них різноманітні конкурси, екскурсії турніри», – зауважила завідувач відділення соціально-побутової реабілітації Львова Вікторія Тарасенко-Романів.

На відміну від своїх колег, пані Стефанія Мальська – вже досвідчений гравець. У боулінг грає вдруге, тому й часто збиває більшість кеглів.

«Азартно так, мені дуже подобається. Такі заходи дуже важливі. Особливо для людей похилого віку. Бо ми себе не відчуваємо самотніми. От навіть іти сюди, значить людина налаштується на це все, готується», – зізналася пенсіонерка з Галицького району.

Налаштувався на перемогу і пан Богдан. У минулому працював і адвокатом, і слідчим, а в боулінг грати не доводилось. Та набрав чи не найбільше очок.

«Ви знаєте, в мене вийшло за першим разом добре. Перед тим кинув так, потренувався. А загалом я займався волейболом, футболом. Я був такий спортивний товариш, але такого не було. Я вперше на боулінгу. Бачив, що люди кидають щось таке, а насправді воно виявилось навіть цікавим», – зізнався Богдан Солоха.

Саме він з командою Залізничного району і посіли перше місце. Та перемога для них не найголовніше. Куди ціннішим є веселе дозвілля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук