Львівські пластуни шиють військовим розгрузки

Головні Новини за 23 грудняІрина Папірник, 23 грудня 2014, 16:52 788 0

Кілька членів Національної скаутської організації Пласт об’єдналися, аби допомогти українським військовим. 

Хлопці за пожертвувані гроші та за власні збереження зробили міні-швейну фабрику. Туди пластуни привезли спеціальне обладнання, аби швидше шити, самі розробляли проект розгрузок, адже до початку війни з російськими агресорами українські вояки мали застаріле спорядження. 

«Ми спочатку розробили плечеву систему, лямки йшли жорсткої кострукції, ніби, проблем не було. Але настала зима, чоловік стає ширший у плечах, і вони стали незручними. Нам довелося трішки помізкувати, аби придумати, як лямки корегувати відповідно до фігури», – розповів ідейник швейної фабрики Руслан Палажій.

У тиждень хлопці шиють по 100 розгрузок, а також втілюють пластові хитрощі у військове ремесло. Наприклад, пластуни-чорноморці придумали гідоромішок.

«У таких мішках ми під час сплавів по річках перевозимо речі. Вони герметично закриваються. У магазинах їх купити не можна, бо таких немає. Тож ми вирішили пошити такі мішки для військових. У них можна зберігати спальники, теплі речі, під час дощу і снігу вони будуть абсолютно сухими», – розповів пластун Любомир Полюга.

Усі ці військові девайси хлопці шиють за гроші з пожертвувань.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук