<

Львівські політехніки придбали Mitsubishi L200 для потреб фронтовиків

Головні Новини за 03 листопадаЗореслава Кадикало, 3 листопада 2014, 16:01 1291 0

Студенти Національного університету "Львівська політехніка" придбали автомобіль Mitsubishi L200 для вивозу поранених зони проведення антитерористичної операції на сході України.

Спудеї збираються вже завтра, 4 листопада, передати автівку на фронт. Дістанеться машина 80-ій аеромобільній бригаді. 

Авто марки Mitsubishi не нове і його придбали у Польщі. Потім машину бронювали, обладнали захист радіатора та коліс. 

Державним номером автомобіля зробили відоме гасло «ПТН-ПНХ».

Гроші на автомобіль збирали волонтери "Студентського штабу підтримки учасників АТО" та громадської ініціативи "Читацький батальйон" серед своїх колег на факультетах та в гуртожитках Львівської політехніки. Також до збору коштів долучився благодійник, ім’я якого організатори не розголошують. 

"Була підтримка читацького батальйону, була підтримка студентів, була підтримка викладачів. Збирали в скриньки кошти по гуртожитках, збирали в скриньки кошти біля університету. Також нам допоміг ректорат, тобто максимально усі сили ми задіяли, щоб цю машину купити", - розповідає координатор студентського штабу підтримки АТО Іван Попович.

Машину на схід повезе аспірант "Львівської Політехніки", який вже кілька місяців бере участь в АТО. Він саме на кілька днів приїхав у Львів і завтра вирушить знову у зону бойових дій.

Організатори кажуть, акція продовжуються і волонтери далі збирають гроші на ще одну машину. Сподіваються, що вже за два-три тижні вдасться придбати Jeep Cherokee.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук