<

Львівські програмісти отримали приміщення для розвитку своїх проектів

Головні новини за 18 листопадаАрсен Данилюк, 18 листопада 2014, 15:18 0

25 бізнес-проектів у сфері IT пройшли цього року через бізнес-інкубатор Start-Up Depot. 12 із них пройшли повну менторську програму і зараз перебувають на стадії впровадження у життя. 

Про це у вівторок, 18 листопада, повідомив керівник бізнес-інкубатора Максим Лисак під час презентації роботи центру, інформує кореспондент ZAXID.NET.

За його словами, Start-Up Depot надає місце для роботи не лише програмістам: «Будь-хто, хто май ІТ бізнес-ідею може прийти до нас, отримати зворотній зв’язок, консультацію з побудови бізнес-моделі, створенню фінансового плану для свого проекту. Ми також регулярно проводимо тут зустрічі з відомими ІТ-підприємцями, хакатони та інші події, які є цікавими для нашої спільноти». 

Лисак також повідомив, що у бізнес-інкубаторі працює менторська програма - двомісячний навчальний курс «для людей, які хочуть почати бізнес, і які хочуть отримати не просто консультацію, а пройти весь шлях від ідеї до побудови власного бізнесу».

Міський голова Львова Андрій Садовий, якому презентували роботу Start-Up Depot відзначив, що такий ІТ бізнес-інкубатор – єдиний в Україні. 

При цьому мер Львова висловив сподівання, що розробки учасників можна буде використати для модернізації міської інфраструктури: «Щоби львів’яни відчували безпосередню користь від проектів. Це буде корисно і розробникам. Адже, коли продаєш програмний продукт в одному форматі – це одна ціна. А коли це вже буде робочий програмний продукт, - буде більше вигоди».

ІТ-бізнес-інкубатор почав працювати на початку 2014-го. Наприкінці минулого року Львівська міськрада виділила у безкоштовне користування приміщення. За сприяння проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», який фінансується урядом Канади, там провели ремонт, придбали технічне устаткування та меблі. 

Станом на сьогодні у бізнес-інкубаторі працюють 32 програмісти. Це як фрілансери, так і команди розробників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук