Львівські санкарі повернулись із Сочі

Повернення олімпійців

Головні новини за 18 лютогоНовини Львова, 18 лютого 2014, 20:22 230 0

На змаганнях “п’яти кілець” представники нашого регіону стартували у трьох дистанціях. І хоч призових місць не здобули, зате досвіду тепер мають значно більше.

Куртка олімпійського збірника та значок із Сочі - ось і всі натяки на участь в Олімпіаді Андрія Кіся та Романа Захарківа. І хоча Роман цьогоріч лише дебютував у двомісних санях, проте навіть низькі результати не засмутили хлопця.

А для 31-річного Андрія Кіся Ігри в Сочі стали одночасно третіми в кар'єрі і дебютними. Цьогоріч львів’янин вперше сів в одномісні сани.

Причина невисокого результату зрозуміла - наші збірники не мають ані фінансових, ані технічних можливостей, аби конкурувати з іноземцями.

В основному, юні спортсмени їдуть по досвід, як от Олена Шхумова та Олена Стецьків. У змаганнях жінок в одномісних санях дівчата зайняли 31 та 26 місце відповідно.

Наразі кількість медалей української збірної прямо пропорційна до вкладених державою коштів у розвиток зимових видів спорту. Через місця львівські санкарі знову розпочнуть тренування, аби змагатись на чемпіонаті України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук