Львівські школярі здали нормативи «Готуюсь до служби в армії»

СуспільствоІрина Панчишин, 26 вересня 20155840
Львівські школярі здали нормативи «Готуюсь до служби в армії»

26 вересня у лісопарку на Майорівці близько 250 учнів з кількох шкіл Львова мірялись силами у військово-спортивних змагання ГСА «Готуюсь до служби в Армії».

Щороку такі змагання організовує Всеукраїнська молодіжна організація «СВІМ» (Система воєнізованих ігор молоді) за підтримки Асоціації «Сіндокан», служби у справах дітей ЛОДА та міського управління освіти.

Кожен школяр особисто мав пройти нормативні тести  зі стрільби з пневматичної гвинтівки та пістолета, на швидкість пробігти сто метрів, підтягнутися та відтиснутися в упорі на кулаках, а також кидати гранати  на влучність прямо та навісом.

За словами організатора змагань та голови ВМО «СВІМ» Назара Думи, змагання перевіряють якість фізичного розвитку дітей і показують, де потрібно вдосконалюватись.

«Ті діти, які крім таких військових змагань беруть участь в спортивних секціях – вони звичайно показують кращі результати. Ті діти, які сидять за комп’ютером, ніде не займаються ну відповідно вони слабенькі і їхній рівень залишає бажати кращого. Але якраз такі організації як наша покликані для того, щоб працювати з такими дітьми і їх вдосконалювати», – наголосив керівник організації Назар Дума.

Учениця середньої школи №42 Ілона Смирнова на змаганнях вже другий рік поспіль. За рік п’ятикласниця лише покращила свої результати.

«Віджимання від землі більше десь на 10, підтягування більше тоді 4, а зараз 7 раз», – каже наймолодша учасниця змагань Ілона.

Результати на кожній станції фіксують інструктори «СВІМу» в індивідуальну  атестаційну картку школяра. Наприкінці змагань їх підраховують та виведуть середній арифметичний бал. Варто зазначити, – кожен норматив компенсовує інший. До прикладу, якщо учень погано підтягується, компенсувати це може влучною стрільбою.

Учнів, які показали найкращі фізичні якості організатори змагань назвуть у понеділок. Тим часом, у неділю свою підготовку покажуть ще й свімери.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук