Львівські студенти перемогли у Чемпіонаті Південно-Східної Європи з командного програмування

Команда Львівського національного університету LNU Penguins

Команда Львівського національного університету імені Івана Франка LNU Algotesters перемогла на Чемпіонаті Південно-Східної Європи з командного програмування, який пройшов у Вінниці. Цей конкурс є півфіналом змагань у світі, переможці  поїдуть на всесвітні змагання у Південній Дакоті 20-25 травня 2017 року. Про це ZAXID.NET розповів тренер команди LNU Algotesters Василь Білецький.

«У команді троє учасників-студентів Львівського університету: Тарас Савіцький, Андрій Макар та Володимир Радюк. Власне, Тарас торік брав участь у чемпіоні світу з програмування у Таїланді, де здобув «бронзу». Ми сподіваємося на високі результати команди на чемпіонаті у травні 2017», – розповів Василь Білецький.

Команада відома насамперед через те, що привозить призові місця з найвідомішого у світі чемпіонату зі спортивного програмування ACM-ICPC, де беруть участь команди з майже трьох тисяч університетів

Конкурс відбувався паралельно у Вінницькій та Бухарестській політехніках та зібрав близько 50 команд, що представляли шість країн: Болгарію, Македонію, Україну, Румунію, Сербію, Туреччину і Україну. У Вінницькому національному технічному університеті зібралося 138 учасників з усієї України, 46 команд.

Міжнародна олімпіада ACM/ICPC або ICPC – найбільша студентська командна олімпіада з програмування. Чемпіонат проводиться під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM). У різний час спонсорами змагань ставали такі компанії, як Apple, AT&T і Microsoft, проте з 1997 року по теперішній час генеральним спонсором є компанія IBM.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук