Львівські студенти придбали автомобіль для військових в АТО

Головні новини Львова 30.07Зореслава Губарь, 30 липня 2015, 14:07 756 1

Студенти ЛНУ ім. Франка за кілька місяців зібрали понад 64 тисячі гривень. За них придбали позашляховик, який вже сьогодні поїде до військових в зону АТО. Також студентам вистачило грошей, аби автомобіль відремонтувати та придбати запасні покришки.

Щоб зібрати гроші, студенти організували благодійні аукціони, де знаменитості запропонували свої лоти. Також молодь проводила благодійні ярмарки та навіть здавали макулатуру.

«Ми вирішили так, що народ втомився вже просто давати гроші, кидати їх у скриньки, це зараз і доволі небезпечно, адже є чимало волонтерів-шахраїв. Тому ми вирішили збирати кошти кретивними акціями і однією з них став благодійний аукціон «Крок до перемоги», де учасниками стали відомі випускники нашого університету, які запропонують від себе лоти», – розповів керівник студентського координаційного центру підтримки АТО Андрій Ткачук.

Взяти участь у акції зголосилися Святослав Вакарчук, Анастасія Станько, Роман Вінтонів, Андрій Дещиця, Назар Бійчук, Тарас Стадницький, Борис Філатов, Віктор Вацко, Ігор Циганик, Олександр Гливінський та Дмитро Ярош.

«Студенти долучалися тим, що вони поділилися своїми старими конспектами, принісши їх у пункти збору макулатури, відповідно нам вдалося зібрати дуже велику кількість макулатури і з того всього виручити понад 7 тис. грн. лише з макулатури. Також проводилися різні благодійні ярмарки в університеті», – додав голова профкому студентів ЛНУ ім. Франка Андрій Білінський.

Автомобіль поїде в 5-ий батальйон добровольчого українського корпусу на межі Дніпропетровської та Луганської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук