Львівські театрали закликали не викидати на вулицю собак

Головні новини Львова 23.03Марічка Крижанівська, 23 березня 2016, 19:35 378 1

Перший український театр для дітей та юнацтва спільно з ЛКП «Лев» почав соціальний проект. У його межах запрезентують прем'єру вистави «DOGS» 27 березня.

За постановку вистави «DOGS» за повістю Костянтина Сергієнка «До побачення, Яре!» взявся переселенець з Донбасу, режисер Євген Чистоклетов.

Головні герої – собаки, викинуті господарями, які зграєю живуть у яру, але мріють про свою людину.

«Вистава буде виглядати дуже сучасно і тут настільки багато тем є. Найголовніша – ставлення до тварин, але є багато філософії життєвої», – розповів режисер Євген Чистоклетов.

Акторам створили костюми у стилі мілітарі, бо і на фронті людяності йде війна.

«Тут скоріше йде війна між людяністю і нелюдяністю. Як сценографічний образ я вибрав образ ґрат, клітки. Тобто це ґрати як символ того, чим ми хочемо відгородитися від проблем», – додав художник-постановник Мар'ян Савіцький.

Аби вжитися в образи, актори ходили в ЛКП «Лев», притулок для собак.

«Ми, актори, мали можливість вибрати собі пса, вийти з ним погуляти і це треба було бачити, наскільки вони раділи цьому, наскільки вони хочуть до людини. І це нам допомогло в роботі, у створенні образу», – зізнався актор Василь Баліцький.

«DOGS» – вистава для дорослих і молоді від 12 років, яка має закликати людей до відповідальності за тих, кого приручили.

«Проблема створюється не тоді, коли тварина гуляє вже по місту, а створюється в сім'ї, коли приймається рішення вигнати на вулицю домашнього улюбленця, яким натішилися, награлися, який створює певні побутові проблеми. Тому наш проект передовсім просвітній», – повідомила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

У межах проекту львівські школярі влаштували флеш-моб. Біля Ратуші створили серце з вигуками гасла: вони такі ж, як ми.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук