Львівські ЦНАПи виділили спеціальний час для оформлення ID-паспортів дітям учасників АТО

СуспільствоО.П., 31 липня 20172770

Щопонеділка у ЦНАПах Львова оформляють і видають перші паспорти дітям учасників АТО. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

Щоб отримати перші паспорти з безконтактним електронним носієм, діти учасників АТО, які досягли 14-річного віку мають звернутись до територіальних підрозділів Центру надання адміністративних послуг. Прийом документів відбувається щопонеділка з 17:00 до 18:00. Записатися на прийом можна безпосередньо у ЦНАПі свого району або ж у Центрі надання допомоги учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41).

Адміністративна послуга «Перший ID-паспорт громадянина України для дітей учасників АТО» у ЦНАПах Львова діє з кінця червня. Протягом липня такою послугою скористалися вже 18 дітей бійців АТО.

Як нагадують у департаменті адміністративних послуг ЛМР, підтверджуючими документами для пільгового замовлення такої послуги є довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції та, якщо звертається дитина загиблого учасника антитерористичної операції, пред’явлення посвідчення члена сім’ї загиблого.

Довідка:

У кожному районі Львова працює Центр надання адміністративних послуг. Зокрема – на вул. К. Левицького, 67 (Личаківський і Галицький райони), пр. Червоної Калини 72а (Сихівський район), вул. М. Хвильового, 14а (Шевченківський район), вул. І. Виговського, 32 (Залізничний район) та вул. Ген. Чупринки, 85 (Франківський район).

Графік роботи – звичний: понеділок-вівторок: 09:00 – 18:00; середа – четвер: 09:00 – 20:00; п’ятниця: 09:00 – 17:00; субота: 09:00 – 16:00.

Для оформлення ID-паспорта громадянина України потрібні такі документи:

1) заява-анкета за зразком, затвердженим наказом МВС від 26.11.2014 № 1279 (формується та роздруковується із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру працівником територіального підрозділу ДМС/центру надання адміністративних послуг/державного підприємства, що належить до сфери управління ДМС, і його відокремленого підрозділу);

2) свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;

3) оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження особи перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України). У разі відсутності таких документів або у разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України, подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (згідно з формою 44, затвердженою наказом МВС №и715 від 16.08.2012); паспорт громадянина України для виїзду за кордон (для осіб, які набули громадянство України за кордоном);

4) посвідчення про взяття на облік бездомної особи (для бездомної особи);

5) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщеної особи);

6) довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття - за умови реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів або отримання повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття зазначеного номера); документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія, що міститься у паспорті:

7) довідка про реєстрацію місця проживання особи або довідка про зняте місце проживання (за зразками наведеними у додатках 13, 16 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою КМУ № 207 від 02.03.2016), або довідка про реєстрацію місця проживання (видану до 04.04.2016 за зразком, наведеним у додатку 11 до Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних документів, затвердженого наказом МВС від 22.11.2012 № 1077). Довідка надається для внесення інформації про зареєстроване місце проживання або про зняте з реєстрації місце проживання. Якщо особа не була зареєстрована на території України, довідка про реєстрацію місця проживання не надається.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук