Львівські вершники визначають наймайстерніших у подоланні перешкод

Львівські вершники визначають наймайстерніших у подоланні перешкод

У Львові у розпалі чемпіонат області із кінного спорту. У п’ятницю, 21 лютого, визначали найуміліших у конкурі.Це динамічна і видовищна дисципліна, де вершник на коні долає низку штучних перепон.

До результату враховують час проходження і чистоту виконання. Якщо чотириногий збив жердину чи не захотів стрибати, за це знімають штрафні очки. Аби виступ був вдалим, тандем має бути на одній хвилі. Учасниця Анастасія Потапова розповідає: «Сьогодні такий цікавий день. Характер у мого коника Чіпа взагалі такий активний. А сьогодні аж занадто. Тому я не дуже задоволена, як ми проїхали маршрут. Але ще завтра будемо виступати».

7-річний Чіп – коник із доволі непростим норовом. «Буває іноді складно, – каже Анастасія. – Але коли виступ вдається, то я просто на сьомому небі від щастя. Бо насправді, це дуже піднімає самооцінку, і ти розумієш, що не просто так це все робиш».

Пари мають здолати на маршруті 11 завад. Починаючи від найпростіших, одиночних до брусів (подвійних бар’єрів) та систем (два бар’єри з короткою відстанню між ними).

У конкурі майстерність та взаєморозуміння демонструють 30 спортивних пар. За день до того приблизно така ж кількість дуетів позмагалася у виїздці. На локальних стартах відточують уміння перед національною першістю.

Спортсмен Степан Бідун говорить: «Хазбулат, на якому я виступаю, не такий молодий кінь, але доволі жвавий. Ну, йому конкур подобається, він із захопленням це робить. Мені, звісно, так само треба його втримувати. Бо в мене не раз були помилки. Я його не витримував, скажемо».

Вершниця Олена Копачинська змащує Рашиду ноги охолоджуючим засобом для відновлення сухожиль. Досвідчений напарник відпрацював змагання. Тож пора почастувати його і улюбленими ласощами. Найбільше коник любить похрумтіти яблуками. Олена розказує: «Він слухняний. І має великий досвід, йому 13 років. Тому з ним не так вже й важко».

Елегантні протистояння триватимуть до суботи. У конкурі окремо позмагаються діти та відкритий клас. Тобто учасники без врахування віку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук