Відкритий Кубок Львова зібрав рекордну кількість вершників

СпортІлона Нагірна, 7 червня, 17:52 780 0

У нашому місті триває відкритий Кубок Львова із кінного спорту. Одне із найцікавіших випробувань учасників – конкур.

14-річний Степан Бідун вперше спробував свої вміння у змаганнях . На жаль ,через помилку на конкурному полі втратив перше місце. Це додало спортсмену ще більше натхнення та мотивації. Після фінішу частує смаколиками свого партнера Хазбулакі за хороший старт у кар’єрі.

«При собі наразі маю цукор, а потім можемо дати якогось бублика ще є такі для коней цукерочки солодкі», – каже учасник змагань Степан Бідун.

Відкритий Кубок міста Львова стартував в середу. Тоді у виїздці визначили наймайстерніших серед півсотні вершників. У четвер у конкурі позмагалися до 70-ти учасників. Це дисципліна, у якій долають перешкоди. Цього разу зібралася рекордна кількість спортсменів. Тож конкуренція дуже велика.

«На сьогодні кваліфікація спортсменів, навіть дітей дуже так виросла. Дуже приємно дивитися і їдуть практично без штрафних очок», – наголошує тренер ДЮСШ «Буревісник» Михайло Вартовник.

Спортсмени, які вже виступили, в конюшнях чепурять своїх напарників. Миють, чистять копита, розчісують. Не всім коням подобається процедура догляду.

«Якщо він спітнів і в нього склеїлась шерсть, то вони стараються відмахнутись – так їм не приємно, а є коні, яких отак чухаєш і вони таке задоволення отримують», – розповіла учасниця змагань Марта Притенко.

Завершиться Кубок Львова у суботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук