Львівські виконавці зібрали на порятунок 11-річного хлопчика ₴400 тис.

Головні новини Львова 06.04Марічка Крижанівська, 6 квітня 2016, 16:13 0

«Піккардійська терція», Павло Табаков, балет «Життя» та інші львівські виконавці дали благодійний концерт для порятунку Дмитрика Николишина. Вдалося зібрати понад 400 тис. грн.

В 11-річного Дмитрика Николишина – рак крові, його може врятувати трансплантація кісткового мозку.

«Він зараз перебуває в Римі, проходить першу хіміотерапію, там готується підготовча частина до операції. Після другої хіміотерапії будуть визначати вже можливість трансплантації кісткового мозку. Наразі ми зібрали 43 тис. євро, але є ще потреба в 110 тис. євро», – повідомив директор благодійного товариства «Відкриваємо серця» Юрій Федечко.

Концерт – це лише одна з акцій, на якій благодійне товариство «Відкриваємо серця» збирає гроші для хворого хлопчика.

«Мусимо завжди пам'ятати, що з нами поруч є той, хто потребує допомоги. А ми всі розуміємо, що і недугу, і війну, і все ми можемо здолати тільки тим, що будемо разом. Ми вже бачимо, скільки ми всі разом зробили», – поділився думками соліст «Піккардійської терції» Андрій Капраль.

Цей концерт став благодійним і з іншого аспекту. Люди купили квитки і віддали вихованцям п'яти сиротинців, сімейних будинків та інтернатів Львівщини.

Для цих дітей поїздка у філармонію стала яскравою подією. «Нам було дуже весело і дуже гарно співали, ми такі голоси почули!» – зізналися вихованці інтернату з Нового Роздолу Михайло та Іван.

А ще на імпрезі сталася зворушлива несподіванка. Хлопчина з інтернату в Новому Роздолі Іван у філармонії зустрівся із сестрою, яка мешкає в іншому інтернаті.

Для дітей з фізичними вадами концерт став ще й музикотерапією, вважає співачка Олена Корнєєва: «Музика – це теж лікування. І я сподіваюся, що сьогоднішній концерт їм допоможе подивитись на життя з іншого боку і те, що вони сьогодні долучилися до такої справи доброї, це також має терапевтичний момент».

На благодійному концерті вдалося зібрати понад 400 тис. грн. Та аби знайти потрібні 150 тис. євро, батьки Дмитрика Николишина просять про нашу допомогу.

Номер карткового рахунку для допомоги:

«Приватбанк» 4149 4978 6068 0257 (Юрій Николишин)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук