Львівські випускники-багатобальники не подаються одразу до багатьох вишів

Головні Новини за 16 липняІрина Ващишин, 16 липня 2014, 11:22 1021 1
дивіться також

Випускники львівських шкіл, які отримали найвищі бали за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, подають документи, зазвичай, в один, або два виші і на однакові спеціальності. Натомість, абітурієнти із середнім балом сертифікатів, намагаючись перестрахуватись, несуть документи у значно більше навчальних закладів. 

Випускниця Ірина Железник закінчила звичайну середню школу номер 50, але ЗНО склала майже на 600 балів. Те, що вступатиме до медуніверситету - знала давно. Як запасний варіант - зараз розглядає ще ветеринарну академію. Але подавати документи у п'ять різних вишів – як дозволяє законодавство – дівчина не буде через свій високий бал ЗНО

По двісті балів із двох профільних предметів отримав під час незалежного тестування і випускник класичної гімназії Артем Бєловолов. Однак, і він вступає лише до Політехніки. 

«Я ще хотів в університет, але думаю в Політехніку мене гарантовано візьмуть, тому краще сюди. Я йду на радіотехніка-інженера. Ще хотів на програмування - як варіант. Але напевно краще нехай буде одна спеціальність», - розповідає Артем.

Поміж тим серед вступників із середнім балом сертифікатів майже кожен несе документи одразу у кілька закладів і на різні спеціальності. 

Вступники вважають, що слід надійно перестрахуються і, як результат, мати більші шанси потрапити на державну форму навчання.

Цьогоріч у Львові - дев'ятеро випускників на ЗНО отримали по двісті балів із двох предметів. І одна випускниця лінгвістичної гімназії має сертифікат - шестисотбальний. В Україні таких - лише п'ять. Завдяки цим результатам Львів, як і минулого року, знову посів друге місце після Києва. 

Наших випускників охоче запрошують на навчання чимало вишів України. До того ж 40% саме львівських абітурієнтів уже три роки поспіль вступають на навчання до Польщі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук