Львівські журналісти помірялись силами із Ганною Музичук

Головні новини Львова 24.02Марічка Думич, 24 лютого 2016, 14:40 855 0

Львівські журналісти випробували свої сили у боротьбі з міжнародним гросмейстером Ганною Музичук. У сеансі одночасної гри взяли участь 13 медійників та один учасник АТО. Відтак «чорно-біла» війна розгорнулася на 14 фронтах.

Згідно із правилами, сеансер (Ганна Музичук) має право першого ходу. Вона по черзі пересувається від однієї дошки до іншої, її суперники мають право кілька разів взяти час на роздуми.

Перемудрувати чемпіонку світу зі швидких шахів серед жінок намагались і представники «Головних новин Львова»: відеооператор Віталій Дорош та відеоінженер Юрій Задвірний.

«Складна була боротьба, старався, як міг. Навіть трохи їй піддавався», – пожартував Віталій Дорош.

«Спробував створити якусь цікавинку в партії. Звичайно, хотілось перейти в ендшпіль, не програти ще в дебюті, що мені і вдалося», – додав Юрій Задвірний.

А от історикові спорту Іванові Яремку та журналісту Богданові Пастернаку вдалося укласти мирову із зірковою шахісткою.

«Старався не йти в атаку, щоб не наразитися на контратаку, грав від захисту, вдало зіграв в дебюті, не допустив якихось провалів. Дуже приємно, від себе не очікував такого результату, однозначно», – розповів Богдан Пастернак.

Ганна відзначила доволі високий рівень підготовки опонентів і обрала трьох найкмітливіших. Серед них опинився і Юрій Задвірний.

До організації атракції долучилось і об’єднання «Самопоміч». Його представник Олег Чунис зазначив: «Гадаю, в подальшому має бути якомога більше таких зустрічей не лише з журналістами,а й з викладачами, працівниками ЛКП. Хочемо організувати змагання із волейболу та богатирських ігор».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук