Львівських екскурсоводів хочуть сертифікувати

Екскурсоводам, гідам і туристичним перекладачам, які працюють на території Львівської області запропонують пройти сертифікацію. Про це повідомив директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Лев Захарчишин.

Усі охочі отримають перелік ліцензованих установ, які проводитимуть навчальні курси і видаватимуть сертифікати, що засвідчуватимуть кваліфікацію. Сертифікація не буде обов’язковою, оскільки це не передбачено законодавством, проте бажаною, передає прес-служба ЛОДА.

Таку ініціативу планують запровадити для того, щоб уникнути фактів непрофесійних туристичних супроводів в межах області.

«У всіх цивілізованих країнах ця діяльність певним чином регламентується. Людина, яка бере на себе відповідальність розповідати іншим людям про історію, географію регіону, повинна мати певні знання, гарантовані відповідним документом… Відтак ми в області хочемо налагодити контакт з туристичними провідниками і створити єдину базу даних людей, які надають ці послуги», – зазначив Лев Захарчишин.

Він додав, що ті, хто виявить бажання отримати такий сертифікат, матимуть преференції на ринку праці.

До кінця серпня районні адміністрації повинні опрацювати інформацію і скласти перелік людей, які займаються цим видом діяльності. А до середини вересня заплановано провести нараду з туристичними провідниками, щоб обговорити запропоновані нововведення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук