Львівських митників звільнять за організацію «човникової» контрабанди

Митна та прикордонна служби ініціювали службові розслідування

Львівських митників та прикордонників звільнять з роботи за покривання контрабанди. Відповідні перевірки (службові розслідування) проведуть митна та прикордонна служби на Львівщині.

Загалом вони планують активізувати боротьбу з переміщенням товарів через кордон України так званими «човниками» (подрібнення товарних партій, що порушують законодавчі норми), інформує прес-служба ЛОДА.

І особливу увагу звертатимуть на викриття митників та прикордонників, які «кришують» цей вид бізнесу.

Як пояснив під час нинішньої наради в ЛОДА начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук, чинне законодавство дозволяє громадянину за одну добу переміщати через кордон до 50 кг товару, вартістю до 500 євро. «Це обмеження стосується продукції для використання в особистих цілях, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю. Проте цим часто зловживають не чисті на руку підприємці. А це, у свою чергу, створює незручності для громадян, які перетинають кордон у службових справах та як туристи», – наголосив керівник митниці.

За словами начальника Західного регіонального управління Держприкордонслужби України Володимира Єгорова, на пунктах пропуску через державний кордон проведуть службове розслідування з приводу причетності правників служби до фактів «кришування» «човників». Відповідний наказ він уже підписав.

Таку саму перевірку здійснять і на Львівській митниці, а також посилять боротьбу з таким видом бізнесу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук