Львівських перевізників ТПВ зобов’язали проводити дератизацію переповнених сміттєвих майданчиків

Львівських перевізників ТПВ зобов’язали проводити дератизацію переповнених сміттєвих майданчиків
фото Варти1
З деяких сміттєвих контейнерів у Львові сміття не вивозять уже місяць

Усі львівські комунальні підприємства Львова уклали додаткові угоди з перевізниками ТПВ, згідно з якими перевізники мають самостійно обробляти перенакопичені майданчики зі сміттям від гризунів та запобігати поширенню інфекцій. Про це у вівторок, 23 травня, повідомив заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

«Якщо зовнішня температура повітря є більшою за п’ять градусів і більше доби з контейнерів не вивозиться сміття, то перевізник має провозити дезінфекцію усіх переповнених майданчиків. У свою чергу перевізники підписали договори на реалізацію цього завдання з КП ЛОР «Практичної дезінфекції», відповідно до яких вони проводитимуть дезінсекцію, дератизацію, дезінфекцію, тобто оброблятимуть перенакопичені майданчики зі сміттям спеціальними розчинами», – розповів Сергій Бабак.

Чиновник уточнив, що обробляти переповнені майданчики перевізники мають власним коштом. Нагадаємо, що станом на ранок вівторка, 23 травня, у Львові є 306 переповнених майданчиків зі сміттям. У Залізничному районі не вивезено сміття з 14 майданчиків, у Сихівському – з 40, у Франківському – з 98, у Шевченківському – з 119, у Личаківському – з 35.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук