Львівських підприємців безкоштовно консультують через Skype

У Громадській Школі Бізнесу представили сервіс он-лайн-консультацій для підприємців. Відтепер кожен бізнесмен може дізнатися відповіді на всі питання, які стосуються бізнесу, не встаючи з робочого місця – за допомогою Skype.

Для того, щоб отримати бізнес-консультацію, потрібно знайти у Skype користувача Business Advisor та надіслати йому чітко сформульоване запитання, інформує прес-служба Львівської міськради.

Експерти Громадської Школи Бізнесу нададуть всю важливу інформацію, підкажуть, яке рішення краще прийняти та допоможуть спланувати майбутні кроки щодо ефективного розвитку вашого бізнесу.

«Онлайн-консультації – для багатьох єдина можливість отримати швидкі та якісні відповіді на всі питання, які гальмують розвиток бізнесу. Щодо тем консультацій, то вони можуть бути найрізноманітнішими: правила формування концепції бізнесу, аналіз ключових клієнтів, конкурентів, канали збуту тощо. Основна перевага такої консультації – підприємець може її отримати, не покидаючи робочого місця», – зазначив експерт Громадської Школи Бізнесу Олександр Білоус.

Такі консультації проводять безкоштовно, і тривають вони  не більше як 20 хвилин. Сервіс працює з 15:00 до 18:00 щобудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук