Львівських школярів вчать велокультурі

У львівських школах тривають тренінги з безпечної їзди велосипедами. Дітям нагадують про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху, а також про використання світловідбивачів у темну пору доби. Тренінги проходять за участю ДАІ, Львівської асоціації велосипедистів, «Велопатруля», а також волонтерів кампанії «Безпечне місто».

«Кількість велосипедистів на вулицях Львова невпинно зростає, необхідно подбати й про їхню безпеку. Ми розповідаємо школярам про небезпечні ситуації, які виникають на дорогах, та акцентуємо на взаємоповазі всіх учасників дорожнього руху», – розповів представник Львівської асоціації велосипедистів Орест Олеськів.

Зокрема, тренінги відбуваються для старшокласників і охопили учнів вже близько 10-ти шкіл. «З метою профілактики ДТП за участю неповнолітніх велосипедистів та попередження порушень правил дорожнього руху цією категорією учасників дорожнього руху, стартував і триває проект з велонавчання. Зокрема, в його межах навчаємо старшокласників», – розповіла речниця ДАІ Ірина Пилат.

Навчання із велосипедистами триватимуть системно і згодом охоплять усі школи Львова. «Тренінги з дорожньої безпеки для школярів ми проводимо вже другий рік поспіль, охоплюючи всі школи. У такому ж форматі пройдуть і велонавчання. Просимо батьків також дбати про безпеку дітей на дорозі й бути для них позитивним прикладом, дотримуючись ПДР», – розповіла Олександра Паняк, керівник кампанії з безпеки на дорозі «Безпечне місто».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук