Львівським дошкільнятам до Миколая місто подарує садочок

Головні новини Львова 03.12Ірина Ващишин, 3 грудня 2015, 18:36 690 0

У львівському дитсадку на вул. Сухій, 8 ще до Нового року запрацюють три додаткові групи. Прийняти туди зможуть близько ста дошкільнят.

Раніше у цьому приміщенні власне і був дитсадок. Але 15 років будівля перебувала в оренді у підприємців. Коли ж її вивільнили – ще два роки довелося ремонтувати. І ось нарешті перша група готова до відкриття.

«Група повністю укомплектована усім необхідним – іграшками, інвентарем, білизною, посудом. Загалом тут буде три групи – ясельна, молодша і старша. Але поки що з понеділка відкриваємо старшу. Це буде приблизно 20-25 дітей. Про відкриття вони всі знають і дуже чекають на це. З ними будуть працювати дві виховательки, помічник вихователя, інструктор з фізкультури, муз керівник», – розповіла завідувач дитсадка № 128 Галина Шніцер.

Зараз тільки один колишній дитсадок у Львові залишається в оренді. Після завершення угоди його, як і усі інші вивільнені приміщення, ремонтуватимуть коштом міста.

«Ця робота буде продовжена і в 2016 році і також в 2017 році. Завдання дуже просте – все, що було збудовано як садочки, має працювати як садочки. Кошти в бюджеті на ремонти є», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, вже за два роки місць у дитячих садках у Львові бракувати не повинно.

«Якщо ми відновимо усі дошкільні заклади, то в нас у Львові зможуть зафункціонувати 95 додаткових груп, що практично забезпечить місцями у дошкільних навчальних закладах всіх дітей», – зазначила начальник міського управління освіти Зоряна Довганик.

Цього року у Львові відкрили 12 додаткових груп. Прийняли до них понад триста дошкільнят – повідомили у міському управлінні освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук