Львівським євреям подобається Галицька жидівська кнайпа

25 листопада 20085100

"Ми позитивно ставимось до відкриття галицької жидівської кнайпи "Під Золотою Розою", - зазначила 25 листопада директор Львівського обласного єврейського благодійного фонду "Хесед Ар’є" Ада Діанова, відповідаючи на запитання ZAXID.NET. - Ми товаришуємо. Колектив кнайпи чимало у нас запитував, коли її почали створювати. Вони беруть нашу продукцію в кнайпу: диски, сувеніри, поліграфічні товари, щоб пропонувати це все своїм клієнтам".

"Нагадаю, що в "Передньому слові" у цій кнайпі є такі слова: "Ця кнайпа - нехай і маленький, але чесний крок. Від страшного й трагічного - до світу нового. Незнаного. Ми просто віримо, що він росте у Пасті, Бріт Трумпельдорі та Бейтарі, у наших галицьких дітваках. І ми віримо, що Отець Небесний зглянеться над нами. Й знов ся всміхне. І наші діти будуть мудрішими, і добрішими за нас. У себе вдома. У Львові". Ми маємо надію, що це справді перший крок", - зізналася Директор "Хесед-Ар’є".

"Також, у зв’язку з ІV Міжнародним фестивалем єврейського театрального мистецтва "Сузір’я Лева", ми там розвісимо афішу і роздамо запрошення на цей фестиваль", - додала Ада Діанова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук