Львівський госпіталь проведе розслідування дій хірурга, який нетверезим прийшов на операцію

Про результати розслідування обіцяють повідомити через кілька днів

СуспільствоМарта Когут, 29 грудня 201836672

Керівництво Військово-медичного клінічного центру Західного регіону заявило, що проведе розслідування інциденту за участю головного хірурга Івана Богдана, якого звинувачують у спробі провести операцію у нетверезому стані.

Про початок службового розслідування під час брифінгу у суботу, 29 грудня, заявив в.о. начальника війського госпіталя Василь Зайцев. При цьому він уникав відповідей на прямі запитання журналістів і сказав лише, що розслідування стосуватиметься фактів, оприлюднених у ЗМІ.

«Проводиться службове розслідування по тому факту, який був опублікований у ЗМІ. Про результати повідомимо через кілька днів», – заявив Василь Зайцев.

Скликаний адміністрацією військового госпіталя брифінг тривав всього кілька хвилин і обмежився лише заявою про початок розслідування. На будь-які інші питання журналістів він відмовився відповідати.

«За результатами цього розслідування будуть зроблені висновки і прийняті рішення. Шановні мої, я вам сказав те, що мав сказати, і ви це прекрасно розумієте», – лише додав Василь Зайцев.

На брифінгу не було головного хірурга Західного регіону Івана Богдана, якого раніше колеги запідозрили у спробі оперувати у нетверезому стані. Він також не відповідає на телефонні дзвінки журналістів.

Нагадаємо, що про інцидент з Іваном Богданом стало відомо з публікації ZAXID.NET ввечері п'ятниці, 28 грудня. Троє працівників військового госпіталю підписали акт про те, що головний хірург перебував у стані алкогольного сп’яніння. Нетверезий стан лікаря помітив анестезіолог. У відповідь на зауваження Богдан попросив анестезіолога та медсестру покинути палату. Працівники госпіталю одразу звернулись до в.о. начальника госпіталя Василя Зайцева. Коли Зайцев разом із анестезіологом та медсестрою зайшли у палату, Іван Богдан уже зробив надріз на тілі пацієнта, однак операцію розпочати не встиг.

Додамо, що головний хірург військового госпіталю Іван Богдан є заслуженим лікарем України та головою Асоціації нейрохірургів Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук