Львівський художник Орест Косар святкує 60-річний ювілей персональною виставкою

Головні новини Львова 15.12Марічка Крижанівська, 15 грудня 2015, 19:00 868 0

Яскравий представник львівської школи живопису Орест Косар святкує 60-річний ювілей. З цієї нагоди художник відкрив персональну виставку у Палаці мистецтв.

Більше 60 полотен на виставці відображають творчість Ореста Косара за останнє десятиріччя. Цей художник - продовжувач львівської декоративної школи, але уже із модерним стилем.

Його колористика завжди упізнавана, кажуть критики.

«У картинах Ореста Косара завжди живе враження від натури, від співставлення кольорів у природі. Можна сказати, що він бачить оце багатство кольорів в народній вишивці, такі дуже глибинні корені його малярства походять від народного мистецтва», - розповіла мистецтвознавець Олена Кіс-Федорук.

На ювілеї Орест Косар захотів показати себе в улюбленій темі - пейзажах Карпат, а окрім того у натюрмортах і портретах гуцулок та бойківчанок.

«Портрети я почав малювати, будучи в Криворівні, я випадково потрапив на справжнє гуцульське весілля, де усі гості і наречені були одягнуті у народні строї. Це дуже яскраво було, і так впало мені в душу, що з цього часу з'явилася для мене нова тема – гуцулки, бойківчанки», - поділився художник.

Твори цього митця зберігають у галереях і приватних збірках США, Канади, Великобританії, Австралії, Ізраїлю.

Орест Косар був серед ініціаторів двох мистецьких пленерів – «Золота Підкова» у Золочеві та «Максим» у Славському.

Окрім того художник ще й активний волонтер. Підтримав усі благодійні аукціони на потреби наших вояків, які проводили у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук