36-річний львівський лікар потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Олег Скавиш протягнув зубами 614-тонне судно

36-річний львівський лікар потрапив до Книги рекордів Гіннеса
Олег Скавиш 30 жовтня протягнув зубами 614-тонне судно

У четвер, 27 грудня, 36-річний львів’янин Олег Скавиш, більш відомий під псевдонімом «Тягнизуб», потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Він протягнув зубами судно, що важить 614 тонн. Урочисте вручення диплому Олегу Скавишу відбулось у Одесі.

Рекорд силач встановив ще 30 жовтня у Одеській області, однак вручення диплому про його внесення до Книги рекордів Гіннеса відбулось 27 грудня.

Як повідомляє УНІАН, посилаючись на президента Національного реєстру рекордів України Віталія Зоріна, реєстрація цього рекорду є унікальною, оскільки зайняла лише два місяці. Зазвичай, на таку процедуру потрібно близько року.

Олег Скавиш тримає у руках диплом про реєстрацію рекорду. Фото Юлії Курохтіної

Віталій Зорін додав, що попередній світовий рекорд був меншим на 40 тонн.

Як зазначив експерт Національного реєстру рекордів України Дмитро Яїцький, вручений сьогодні документ є ювілейним для нашої країни – Тягнизуб став 50 українським рекордсменом-стронгменом, чиє ім'я внесено до Книги рекордів Гіннеса.

Нагадаємо, що Олег Скавиш працює лікарем-педіатром у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Раніше силач уже відзначився тим, що тягнув зубами поїзд, трамвай, автобус, сани, віз із гарбузами і навіть літак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук