Львівський національний університет почав навчальний рік без проректора з науки

СуспільствоІрина Знась, 1 вересня 20144270

Ректор Львівського національного університету ім. І. Франка ще не до кінця сформував свою команду проректорів. Зокрема вакантною залишається посада проректора з науки. Про це сьогодні, 1 вересня, під час прес-конференції розповів Володимир Мельник.

«Справа не в проректорах, а в тому як вони працюють, яка ефективність. Ми домовились із проректорами, що кожен відповідає за свій напрям. І коли ми будемо звітувати, кожен має сказати, що зробив. Не просто «я забезпечив», а конкретно що було зроблено. Якщо проректор чи ректор не буде справлятися – вихід один», – розповів Володимир Мельник.

У команду проректорів нового ректора ввійшли відомі в університетських колах особи. Зокрема, першим проректором став Василь Височанський, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька, проректором з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, проректором з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, проректором з адміністративно-господарської роботи Василь Курляк.

Також Володимир Мельник додав, що планує разом із проректорами звітувати про свою роботу вже в грудні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук