Львівський перфоманс «Крила роду» повезуть до інших міст України

За підсумками знімуть документальний фільм, який показуватимуть в інтернатах

Головні новини Львова 22.10Софія Трощук, 22 жовтня 2018, 17:24 242 1

Щоб народився саме ти, десять тисяч людей поєднали свої долі. І це лише за останні 300 років! Під таким гаслом львів'яни влаштували перформанс на площі Ринок у Львові. Вони утворила своєрідні «крила роду», що символізують сім поколінь. Усе для того, аби одна людина стала в центр і осягнула масштаб власної крові.

«Ідея полягає в тому, щоб донести до людини цю глибоку думку, що людина ніколи не буває сама. Ніколи не буває пустою, ніколи не буває «нічиєю». І кожна людина має велику силу роду», ‒ розповідає авторка ідеї Ольга Бартиш.

Півроку тому Ольга вдочерила Уму. Тож цей перформанс присвятили і дітям-сиротам, аби вони, не зважаючи на життєві труднощі, знали: їхній рід теж є. А ще є й підтримка небайдужих людей.

«Мені не байдужа доля тих дітей, які знаходяться в сиротинцях усієї України. І я прийшла їх підтримати. Адже кожен міг бути на їхньому місці», ‒ розповідає учасниця акції Софія.

«Ну, якась єдність така відчувається. Так, що ми не одні, що ми всі якась одна родина, одна сім'я», ‒ каже учасниця акції пані Люба.

До акції долучалися й перехожі.

«Я просто проходив поруч. Приєднався, бо всі люди повинні єднатися. Якщо ми не будемо єднатися, нічого не буде», ‒ розповідає військовослужбовець Василь.

Тоді кожному охочому пропонували стати у центр «крил», взятися за руки із метафоричними батьками й побачити, скільки людей стоять поза тобою.

«За нами дуже велика міць. Наш рід. І насправді це відчувається. Коли тримаєшся за руки, то аж мурашки по шкірі», ‒ розповідає учасниця акції Оксана.

Це лише перший перформанс. Ще акції проведуть в інших містах України та Європи.

«І на основі цього всього, цих перформенсів знімемо документальний фільм невеликий, який потім повеземо в інтернати України і будемо розказувати дітям про ось цю силу їхню внутрішню», ‒ каже авторка ідеї Ольга Бартиш.

Наступного разу «крила роду» утворять у Києві та Вінниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук